Солодка Мрія-Вінниця(0432)67-01-35 (0432)55-07-72
Інтернет-магазин (096)325-80-10 (073)2117055
Сьогодні ми працюємо з 9:00 до 17:00

Відгуки клієнтів

Це не печиво, це просто якесь скандинавське свято! В мене було враження, що я десь в Копенгагені сиджу в кав'ярні і смакую місцеву випічку! Технологу найнижчий поклін, будь ласка, продовжуйте :)

Дякуємо за відгук! ;)

Это не конфеты, а счастье ) они именно такие как были раньше до появления ТМ рошен, не помню кто их производил, киевский кондатерский завод, но они были натурально вкусными, как эти ) Спасибо!

Дякуємо за відгук! ;)

Это самые вкусные конфеты в мире, даже вкуснее птичьего молока ) хотя те тоже просто супер!

Дякуємо за відгук! ;)

Исправьте ошибки в название фирмы.. Режет глаз МРИЯ ВИННЫЦЯ

Доброго дня. Це не помилка,це вимоги державного реєстратора. Назва компанії не змінюється, як звучить на українській мові так і пишиться на російській. Дякуємо за відгук.

Дуже смачний яскраво- шоколадний торт! Рекомендую!!!

Дякуємо за відгук! ;)

Самый вкусный торт!

Дякуємо за відгук! ;)

Замовили торт з доставкою для своїх колег-чоловіків до свята Покрови. Доставили вчасно до хвилини. А якість просто відмінна. Свіжий, хрумкий - справжній Наполеон. Таке враження, що пекли вночі. Дякуємо за роботу! Свято вдалося!

Дякуємо за відгук! ;)

Замовляла тортик онлайн. Сервіс дуже зручний, мене гарно проконсультували по наявних тортиках, залишила свій вибір на Юлії. Він мега солодкий і дуже багато смачного крему. Кур*єр дуже швидко і оперативно доставив. Рекомендую однозначно!

Дякуємо за відгук! ;)

Очень вкусный торт.Как домашний.Спасибо большое за то что вкусно печёте

Дякуємо за Ваш відгук;)

Торт невероятно вкусный: не слишком приторный, но и не пресный. Я особенно люблю снимать с верха безешки, их сладость потрясающе сочетается с капелькой глазури из темного шоколада. В общем, тортик – просто сказка

Дякуємо за відгук! ;)