Солодка Мрія-Вінниця(0432)67-01-35 (0432)55-07-72
Інтернет-магазин (096)325-80-10 (073)2117055
Сьогодні ми працюємо з 9:00 до 18:00

Відгуки клієнтів

Исправьте ошибки в название фирмы.. Режет глаз МРИЯ ВИННЫЦЯ

Доброго дня. Це не помилка,це вимоги державного реєстратора. Назва компанії не змінюється, як звучить на українській мові так і пишиться на російській. Дякуємо за відгук.

Дуже смачний яскраво- шоколадний торт! Рекомендую!!!

Дякуємо за відгук! ;)

Самый вкусный торт!

Дякуємо за відгук! ;)

Замовили торт з доставкою для своїх колег-чоловіків до свята Покрови. Доставили вчасно до хвилини. А якість просто відмінна. Свіжий, хрумкий - справжній Наполеон. Таке враження, що пекли вночі. Дякуємо за роботу! Свято вдалося!

Дякуємо за відгук! ;)

Замовляла тортик онлайн. Сервіс дуже зручний, мене гарно проконсультували по наявних тортиках, залишила свій вибір на Юлії. Він мега солодкий і дуже багато смачного крему. Кур*єр дуже швидко і оперативно доставив. Рекомендую однозначно!

Дякуємо за відгук! ;)

Очень вкусный торт.Как домашний.Спасибо большое за то что вкусно печёте

Дякуємо за Ваш відгук;)

Торт невероятно вкусный: не слишком приторный, но и не пресный. Я особенно люблю снимать с верха безешки, их сладость потрясающе сочетается с капелькой глазури из темного шоколада. В общем, тортик – просто сказка

Дякуємо за відгук! ;)

Найулюбленіший торт!! Смак дитинства через горіхи і варену згущонку))). Те, що створили сайт - супер ідея! Але є велике побажання щодо фото продукції: додайте, будь ласка, фото тортів у розрізі. Так стане зрозумілим його вміст і з`явиться бажання скуштувати! )

Дякуємо за відгук! ;)

Нежный,неповторимый и тающий во рту. Он как приятное воспоминание о тёплых солнечных днях. Ничего лишнего,только изысканный вкус.

Дякуємо за відгук! ;)

Этот вкус невозможно забыть...он как осень манит,согревает и оставляет приятное послевкусие. Для настоящих гурманов!

Дякуємо за відгук! ;)